1-800-278-9393
Contact Us
Join Our Newsletter
and Get 10% OFF
your next order!
Follow Us On


Ufam: Sladami Siostry Faustyny (PL)

Mouseover image to zoom in
or Click to View Big Image
Our Price:
$59.95
In Stock
Qty:
Less Than 5 Available
Product #: BK2719
ISBN #: 9788388848742
Add To Basket
Ufam: śladami Siostry Faustyny
Opowieść o świętej Faustynie

Tekst: Grzegorz Górny
Zdjęcia: Janusz Rosikoń

Opowieść o św. Faustynie Kowalskiej największej mistyczce chrześcijańskiej XX wieku i o nabożeństwie do Bożego Miłosierdzia najdynamiczniej rozwijającym się kulcie religijnym na świecie w ostatnich dziesięcioleciach.

Jest to w gruncie rzeczy historia miłosna niezmierzonej miłości Boga do człowieka oraz jej odwzajemnienia przez skromną polską siostrę zakonną. Przekazana jej misja napotyka wiele przeszkód, ale przez wszystkie próby przechodzi zwycięsko, a w ogniu przeciwności wykuwa się moc orędzia, które dokonuje rzeczy wydawałoby się niemożliwej: wychodząc od wizji duchowych pojedynczej osoby rozchodzi się błyskawicznie po całej kuli ziemskiej. Przypomina przypowieść o ziarnku gorczycy, które staje się rozłożystym drzewem. Jest to zarazem opowieść o Bogu, który nie jest odległy i abstrakcyjny, ale wchodzi w ludzką historię, w konkretne wydarzenia życia, a przede wszystkim w intymną relację z człowiekiem.

Ponieważ działanie Boga w rzeczywistości ziemskiej jest bardzo konkretne, książka naznaczona jest konkretem przenosimy się w konkretne miejsca (jak Warszawa, Kraków, Płock, Wilno), stykamy się z konkretnymi ludźmi (jak bł. Michał Sopoćko czy Jan Paweł II). Opowieść ta jest zarazem zaproszeniem do nawiązania konkretnej relacji. Człowiek nie jest bowiem samotną wyspą i każdy z nas stworzony został do relacji. Siostra Faustyna ukazuje nam prawdziwe przeznaczenie człowieka zaproszenie do najdoskonalszej relacji (miłości) z najdoskonalszą osobą (stwórcą wszechświata). Czyż może być bardziej pasjonująca przygoda?

Wydawnictwo: Rosikon Press, Warszawa 2010
Twarda oprawa, Format 23 x 28.7 x 2cm
Liczba stron: 288 & fotografie
Polska Wersja Językowa

All books are shipped through the U.S. Postal Office using Media Mail service. Typically delivery times are between 1 and 2 weeks. Please be advised, certain destinations in the U.S. may take longer.

Ufam: Sladami Siostry Faustyny (PL) can be found in the following departments
Professional Ecommerce Services By GlobalWebCart Ecommerce Shopping Cart Software