1-800-278-9393
Contact Us
Join Our Newsletter
and Get 10% OFF
your next order!
Follow Us On


Hiszpanski: No hay problema!+ (Book & CD)

Mouseover image to zoom in
or Click to View Big Image
Our Price:
$49.95
Out of Stock
Qty:
Product #: SM07
ISBN #: 9788360199299
Add To Basket
Hiszpański: No hay problema!+
Podręcznik do samodzielnej nauki z kursem multimedialnym i nagraniami MP3

Polish
Kompleksowa nauka języka oparta na najskuteczniejszym i jedynym na świecie algorytmie powtórek potwierdzonym badaniami naukowymi - metodzie SuperMemo. Z kursem "Hiszpański.No hay problema!+" na poziomie podstawowym wystarczy 20 minut dziennie, aby w ciągu pół roku opanować zakres A1-A2 znajomości języka według skali Rady Europy.

Kurs "Hiszpański.No hay problema!+" jest częścią serii "No problem", z której program do nauki języka angielskiego został wyróżniony przez czasopismo komputerowe PC Format nagrodą "Najlepsza Jakość/Cena".

Podręcznik i kurs
adresowane są do osób, które dopiero rozpoczynają naukę hiszpańskiego oraz tych, które chciałyby sobie odświeżyć zapomniane podstawy. Zakres materiału przygotowano zgodnie z wytycznymi Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego dla poziomu biegłości A1-A2. Oznacza to, że po opanowaniu kursu można swobodnie porozumieć się po hiszpańsku w podstawowych sytuacjach życiowych. Przygotowanie do egzaminu A2 wymaga nauki na 3-semestralnym tradycyjnym kursie językowym. Niniejszy program pozwala skrócić ten czas do 6 miesięcy i wykorzystać go bardzo efektywnie.

ZawartośćSzczegółowe informacje
Kurs składa się z 12 bardzo obszernych lekcji. W każdej z nich nauka polega na pracy z tekstem, jego zrozumieniu oraz powtarzaniu wykorzystanego słownictwa i wyrażeń. Proces powtórek organizuje SuperMemo UX, dzięki czemu pojawiają się one w optymalnych dla uczącego się odstępach. Kurs zawiera także komentarze oraz objaśnienia gramatyczne. Autor przedstawił je w sposób przystępny i zrozumiały oraz uzupełnił o serię zadań utrwalających zdobytą wiedzę i pomagających opanować gramatykę szybko i naturalnie.

Wymagania sprzętowe programu
procesor 400 MHz, 256 MB RAM,
CD-ROM, karta dźwiękowa, mikrofon,
Windows XP, Windows Vista lub Windows 7
Internet Explorer 7 lub nowszy

Hiszpanski: No hay problema!+ (Book & CD) can be found in the following departments
Professional Ecommerce Services By GlobalWebCart Ecommerce Shopping Cart Software