1-800-278-9393
Contact Us
Join Our Newsletter
and Get 10% OFF
your next order!
Follow Us On


Angielski: No problem!+ (Book & CD)

Mouseover image to zoom in
or Click to View Big Image
Our Price:
$49.95
Out of Stock
Qty:
Product #: SM08
ISBN #: 9788360199206
Add To Basket
Angielski: No problem!+
Podręcznik do samodzielnej nauki z kursem multimedialnym i nagraniami MP3

Kompleksowa nauka języka oparta na najskuteczniejszym i jedynym na świecie algorytmie powtórek potwierdzonym badaniami naukowymi - metodzie SuperMemo. Z kursem "Angielski. No problem!+" na poziomie podstawowym wystarczy 20 minut dziennie, aby w ciągu pół roku opanować język angielski na poziomie A1-A2 według skali Rady Europy.

Kursy z serii Angielski No Problem+ zostały wyróżnione przez czasopismo komputerowe PC Format nagrodą "Najlepsza Jakość/Cena" w kategorii programów multimedialnych do nauki języka angielskiego.

Podręcznik i kurs
adresowane są do osób, które dopiero rozpoczynają naukę angielskiego oraz tych, które chciałyby sobie odświeżyć zapomniane podstawy. Zakres materiału przygotowano zgodnie z wytycznymi Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego dla poziomu biegłości A1-A2. Oznacza to, że po opanowaniu kursu można swobodnie porozumieć się po angielsku w podstawowych sytuacjach życiowych. Przygotowanie do egzaminu A2 wymaga nauki na 3-semestralnym tradycyjnym kursie językowym. Niniejszy program pozwala skrócić ten czas do 6 miesięcy i wykorzystać go bardzo efektywnie.

Zawartość
• Listen and read - dialogi i czytanki, pokazujące znaczenie wyrazów i wyrażeń w kontekście oraz uczące prawidłowego użycia w rozmowie, ponad 9 godzin nagrań wykonanych przez lektorów brytyjskich i ćwiczenia wymowy
• New words and expressions - listy nowego słownictwa do trwałego zapamiętania
• Grammar - komentarze gramatyczne
• Commentaries - komentarze językowe i kulturowe
• Exercises - Cwiczenia leksykalne i gramatyczne przygotowane specjalnie do samodzielnej nauki
• Dictionary - podręczny słownik obejmujący słownictwo całego kursu.

Szczegółowe informacje
Kurs składa się z 12 bardzo obszernych lekcji. W każdej z nich nauka polega na pracy z tekstem, jego zrozumieniu oraz powtarzaniu wykorzystanego słownictwa i wyrażeń. Proces powtórek organizuje SuperMemo UX, dzięki czemu pojawiają się one w optymalnych dla uczącego się odstępach. Kurs zawiera także komentarze oraz objaśnienia gramatyczne. Autor przedstawił je w sposób przystępny i zrozumiały oraz uzupełnił o serię zadań utrwalających zdobytą wiedzę i pomagających opanować gramatykę szybko i naturalnie.

Wymagania sprzętowe programu
procesor 400 MHz, 256 MB RAM,
CD-ROM, karta dźwiękowa, mikrofon,
Windows XP, Windows Vista lub Windows 7
Internet Explorer 7 lub nowszy

Angielski: No problem!+ (Book & CD) can be found in the following departments
Professional Ecommerce Services By GlobalWebCart Ecommerce Shopping Cart Software